Sochaczew mieszkania

Nieruchomości w Sochaczewie Mieszkanie

Sochaczewski rynek nieruchomości jest naprawdę bogaty. W mieście nie brakuje ciekawych ofert mieszkań do wynajęcia i kupna w Sochaczewie. Jednak zanim zaczniesz szukać swojego wymarzonego „M”, zastanów się czego oczekujesz od swojego przyszłego mieszkania oraz w jakiej części miasta będzie ono usytuowane. Z racji tego, że Sochaczew jest jednym z najstarszych miast województwa mazowieckiego- prawa miejskie miasto zyskało w XIV wieku, może się pochwalić bogatą i urozmaiconą historią. Zanim Sochaczew zyskał bieżące dzielnice, większość ulic w Sochaczewie znane było pod inną nazwą. Obecnie w Sochaczewie wyróżnia się sześć dzielnic. Najpopularniejszą jest Śródmieście, wzbogacone w większość zabytków, Chodaków- dzielnica przemysłowa, Trojanów- najstarsza dzielnica miasta, Boryszew- dzielnica fabryczna, Karwowo i Rozlazłów. Ceny nieruchomości w poszczególnych częściach Sochaczewa nieco się różnią.

Ceny mieszkań w Sochaczewie Plan mieszkania

Jeśli chcesz wynająć mieszkanie, to masz w czym wybierać. Najczęściej szukane, czyli 2pokojowe, można wynająć już za 1000 zł miesięcznie, nie licząc mediów. Jeśli jednak marzysz o zakupie własnego „M” to cena za metr kwadratowy zaczyna się od ok. 3500 zł, tak więc ceny mieszkań zaczynają się od ok. 180 000 zł. Atrakcyjne 2pokojowe mieszkanie w dobrej części Sochaczewa kosztuje już ok. 200 000 zł.

Mieszkanie Sochaczew

Mieszkania w różnych dzielnicach Sochaczewa Klucze

Rynek nieruchomości w Sochaczewie jest naprawdę bogaty w atrakcyjne oferty mieszkań do wynajmu i zakupu w różnych częściach Sochaczewa. Zanim jednak zaczniesz poszukiwać swojego wymarzonego mieszkania w Sochaczewie, pomyśl w której części miasta chciałbyś mieszkać i jakie cechy powinno mieć Twoje przyszłe mieszkanie. Sochaczew, będące jednym z najstarszych miast w województwie mazowieckim posiada bogatą historię. Większość ulic miasta znane były kiedyś pod zupełnie innymi nazwami. Obecnie Sochaczew składa się z sześciu dzielnic, z czego najpopularniejszą jest centrum miasta, posiadające najwięcej sochaczewskich zabytków, Karwowo, Rozlazłów, Boryszew, będąca dzielnicą fabryczną, Trojanów, najstarsza część miasta i Chodaków, dzielnica przemysłowa. Ceny mieszkań w poszczególnych dzielnicach mogą się nieznacznie różnić, jednak ceny wynajmu i zakupu mieszkań w Sochaczewie są bardzo atrakcyjne.

Ceny mieszkań, najciekawsze oferty Mieszkanie

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić czy tylko wynająć mieszkanie możesz szukać swoje „M” różnymi sposobami. Jednym z nich jest pomoc agencji nieruchomości, ale można także znaleźć swoje mieszkanie w sieci. Sochaczew posiada kilka stron internetowych, poświęconych w całości miastu i lokalnym ogłoszeniom. Największą popularnością cieszą się mieszkania 2pokojowe. Wynająć 2pokojowe mieszkanie można już za 1000 zł, natomiast jeśli chodzi o kupno, to cena za metr kwadratowy zaczyna się od ok.3500 zł. Za takie mieszkanie zapłacisz od ok. 180 000 zł.

Sochaczew Obi

O sochaczewskim Obi

Obi Sochaczew

Obi w Sochaczewie

Nie ma obecnie Polaka, który nie znałby marki Obi. Ta znana w całym kraju sieciówka jest najpopularniejszą marką w dziedzinie wyposażenia domu i ogrodu oraz dekoracji. Podstawą oferty sklepu Obi są zestawy meblowe do całego domu. Oprócz tego w sochaczewskim Obi znajdziemy artykuły łazienkowe, oświetlenie do całego domu, zgodnie z najnowszymi trendami w oszczędności energii, podłogi do całego domu, a także dekoracje. Marka Obi nie zapomina także o ogrodzie. Dlatego też w ofercie Obi znajdziemy meble ogrodowe, wyposażenie tarasu i balkonu, nawadnianie, artykuły pielęgnacyjne oraz ogrodowe stworzone z myślą dla dzieci. W okresie świątecznym Obi wzbogacił swoją ofertę w artykuły świąteczne w atrakcyjnych cenach. Sklep pragnie wyjść naprzeciw swoim klientom, dlatego też oferuje swoim klientom szereg usług, w tym karty podarunkowe, możliwość zakupu na raty czy transportu bezpośrednio do domu. Aktualną ofertę sklepu Obi znaleźć można na stronie internetowej sklepu.

Kontakt

Obi

Market Obi

Market Obi w Sochaczewie znajduje się przy ulicy Wójtówka 2a. W razie wszelkich pytań i wątpliwości można nawiązać kontakt ze sklepem telefonicznie lub drogą mailową. W sochaczewskim Obi działa także osobny numer telefonu, służący do zamówień telefonicznych. Sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty między 8, a 21 oraz w niedziele od 9 do 18.